Bebeklerde Kabızlık Nasıl Önlenir ?
Baş Ağrısı ve Yüksek tansiyon
Sivilce neden olur ?
Safra Kesesi Taşı Belirtileri neler ?

Twitter Gündem

Eylül 4, 2017

Twitter Gündem az çok hepimizin takip ettiği olmuş. Twitter trend topic (TT) listesinden bahsediyorum. Artık çağımız sosyal medya çağı. Eski gazete ve televizyonların yerini internet almış durumda. Gündemi belirleyen en önemli haberler kaynağından ve doğrudan insanlara ulaşıyor. Sanatçılar yazarlar politikacılar basın duyurularını kendi ağızlarından anında yapmaktalar.

Anlık değişen gündem, domino etkisi yaparak her bireye ulaşıyor, Sonra TV de daha sonra ise gazetelerde yer buluyor.

Twitter bu araçların başında geliyor.

Twitter Gündem

Hızlı kullanım imkanına sahip Twitter sosyal ağı ile kullanıcılar kısa mesajlarını takipçileri ile paylaşıyor. Yapılan paylaşımlarda geçen kelimeler twitter tarafından belirlenmiş algoritma vasıtası ile sayılarak anlık gündem istatistik verisi haline getiriliyor.

Trending topic olarak adlandırılan bu uygulama ile ülkelerin hatta şehirlerin gündemini takip edebilir, bunları Twitter Gündem başlığı altında veya twitter aracı ile anlık olarak takip edebilirsiniz.

Twitter trend topic listesine ulaşmak için (twitter tt listesi) Twitter üyeliğinizin olması gerekiyor. Kolayca üye olacağınız twittera android telefonlarınızdan ve ios işletim sistemli telefonlardan erişebilirsiniz. Twitter tt listesini görmek için 2017 versiyonunda arama ikonuna tıklamalısınız. TT listesinin aşağı doğru sıralandığını göreceksiniz. Her bir hastag içerisinde o hastag kullanılarak atılmış twitlere ulaşabileceksiniz. Twitter Gündem anlık olarak sıralanmış taglar ile alt alta görünecektir. İstediğiniz gündeme ait tag ı seçerek haberleri okuyabilir, ve katkı sağlayabilirsiniz.

Konuma göre Twitter tt Listesi

Twitter ayarlarında konumunuzu seçerek illere ülkelere ve dünya genelinin trend topiclerine ulaşabilirsiniz. Her şehir için olmamakla birlikte birçok şehir twitter uygulamasında yer almakta. Bir şehirde Tt olan bir hastag eğer rağbet görürse bir süre sonra Türkiye genelinde twitter tt listesi içinde yer almaya başlamakta, Ülke genelinde destek veya tepki çekmesi durumunda ise Dünya genelinde yer alabilmektedir.

Fakat unutmayalım, birtakım botlar kullanarak bu işlemleri belli bir ücret karşılığında yapan kişiler mevcut. Bu sebeple her TT destek buluyor anlamı taşımıyor. Bizim gibi kamplaşmanın yüksek olduğu ülkelerde bu oran daha da çok artmakta.

Twitter gündem kullanarak gelişmeleri takip etmeye başlamadıysanız daha fazla geç kalmadan hemen başlayın.

www.twitter.com

Twitter kullanmak istemiyorsanız, Twitter gündeme bakmak için üye olmanıza gerek yok. Üye olmayan kullanıcılar , Twitter Türkiye gündemini bu sayfa üzerinden anlık olarak takip edebilir.

Aşağıda Türkiye için anlık olarak yenilenen listede 30 Twitter gündem hastagı sıralanmış. Yüklenirken biraz bekleyiniz.

Türkiyeden Twitter Gündem

popular hashtags by hashtagify.me

Twitter Gündem haberine benzer haberler :

Twitter Gündem konusunda birşeyler söyle :

İlk yorum yapan sen ol