Menu

Sosyal medyada aşk

Sosyal medyada aşk söz konusu olunca teknolojinin de hayatımıza girmesiyle her alanda davranışlarımızın değiştiğini görüyoruz . Internet ve sosyal medya hayatımızda o kadar önemli bir hale geldi ki, neredeyse tüm gün başından ayrılmadığımız, hayatımızı anlattığımız, yorumladığımız bir yer olan paylaşım siteleri hayatımıza anlam katmakla kalmayıp, en büyük dostlukları, en büyük aşkları başlatan yerler haline geldi.Yüzünü bile görmediğimiz insanlarla bu kadar çok fazla şey paylaşmak ne derece doğru tartışıla dursun bugün sosyal medyada aşk nasıldır a bakacağız.Sosyal medyada gerçek hayatta tanıyor olun ya da olmayın sıkı takip ettiğiniz, daha yakın olmak istediğiniz birinin dikkatini nasıl çekersiniz bir bakalım.

Sosyal medyada aşk Sosyal Medya  sosyal medya paylaşımları sosyal medya sosyal medyada

İletilerinize yorum yapmıyor ama beğeniyorsa

Sizin yazdıklarınızı okuduğunu, onayladığını ve takip ettiğini belli etmek istiyor, fakat daha fazla ileri gitmekten çekiniyor olabilir. Ya da farklı bir çevrede yer aldığı için etrafındaki kişilere measurement karşı olan ilgisini belli etmek istemiyordur. Bu tip kişilik için çekingen ve duygusal biri diyebiliriz. Aşk oyununda sizin dominant olmanız gerekebilir.

Sizinle tartışıyor ama takipte ediyorsa

Eğer bu kişiyle aranızda duygusal bir yakınlaşma olduğuna yemin edebilirseniz, bu tavrı ile ya size görüş farklılıklarınızı göstererek sizi yönlendirmek istiyordur, ya da sizi kızdırıp tartışmaya davet ediyordur. Bu tip kişilik için rekabetçi ve zorlayıcı diyebiliriz. Aşk oyununda her türlü savaşa hazırlıklı olun.

İletilerinde birine gönderme varsa

Sizin ya da bir başkasının dikkatini çekmeye en azından birilerini meraklandırmayı amaçladığına emin olabilirsiniz! Bunun siz olup olmadığını anlamak için cesaret gerektiren yöntemler denebilirsiniz. Bu tip kişilik için kinci ve asabi biri diyebiliriz. Sözlerini gereken kişiye doğruca söyleyemiyorsa, kendine güvensiz biri olabilir. Aşk oyununda sizi yorabilir. Mücadele hazırlıklı olun.

Sosyal medyada özel mesaj yazıyorsa

Sizinle ikili bir sohbet gerçekleştirmeyi istiyor demektir. Konuşmaları kısa kesiyor ise ısrarcı davranmak istemiyorsa, duygularını göstermekten çekiniyor diyebiliriz. Eğer onunla samimiyeti ilerletmek istiyorsanız cesaret verici davranışlarda bulunabilirsiniz. Bu tip kişilik için romantik ama yorucu biri diyebiliriz. Eğer sabırlı olabilirseniz, güzel bir aşka yelken açabilirsiniz.

 

Sosyal medyada aşk Sosyal Medya  sosyal medya paylaşımları sosyal medya sosyal medyada

Leave a Reply