Menu

Sevgilinizden Ayrılmak için en iyi gün

Ayrılmak için en iyi gün :  Sevdiğiniz kişiden ayrılırken Ayrılık duygusundan kurtulmanın en güzel yolu sosyalleşmek ve en iyi gün .

Ayrılmak için en iyi gün

Ayrılık duygusundan kurtulmanın en güzel yolu sosyalleşmek, Ayrılmak için en iyi gün ise cumartesidir!

Kendinizi yalnız düşündüğünüz özel (Cumartesi, Sevgililer günleri gibi) günlerde, aklınızdan çıkarmak istiyorsanız, yakın olduğunuz arkadaşlarınız ile buluşun, yeni uğraşlar edinin ya da kurslara yazılabilirsiniz. Altın not sakın telefon rehberinden kaldırmayı unutmayınız!
Ayrılma kararı verilmiş bir birlikteliği bitirmenin neden bazı insanlar için daha zor ya da hangi durumlarda ayrılık daha zorlaşır?

Medical Park Fatih Hastanesi’nde Klinik Psikolog Sinem Demir, duygusal ilişkide ayrılık durumu şu yönüyle değerlendirdi:
Duygusal birlikteliğin sona ermesi, bir kişi ile duyguların bitmesinin ötesinde, aynı zamanda yaşam şeklinin kesintiye uğraması anlamanı da gelebilir. Birlikte yapmış olduğunuz sosyal aktivitelerin, geleceğe yönelik kurulan hayallerin, ortak arkadaşlarınız ile görüşmenin kesilmesi gibi…

Güncelleme:

Ayrılmak için en iyi günü öğrendiniz ve ayrıldınız.  Şimdi ne yapacaksınız 🙂 Eğer büyük bir süpriz olmazsa kendinizi google arama motoruna Ayrılık sonrası yapılması gerekenler” yazarken bulabilirsiniz. Hiç aramayın biz onu da düşündük. 🙂

Sevgilinizden Ayrılmak için en iyi gün Kadın  sevgilinizden

One Response

Leave a Reply