Menu

Samsung Gear S2 saat incelemesi

Samsung Gear S2 iki modelle kullanıcı karşısına çıkıyor.  Classic ve  Sport modelleri farklı fiyatla satışa sunuluyor. Sport modeli 899TL  Classic modeli 999TL fiyatla satışa sunuluyor.

Samsung Gear S2 tasarım detayları

Samsung Gear S2 modeliyle birlikte köşeli tasarım modelinden tamamen vazgeçilip yuvarlak tasırımlı saat modeline geçiliyor.

Saate eklenen tasarım harikası yuvarlak halka ile hem kullanım kolaylığı yaratılıyor hem de şık bir görünüm elde ediliyor. Böylece diğer akıllı saatlerinde kullanım kolaylığı olarak önüne geçiyor.

Geri ve ana ekran tuşlarına yan tarafta yer veren S2 ekranını gorilla glass 3’e teslim etmiş. Bunların dışında cihazın suya toza ve benzeri etmenlere karşı koruması var.

Samsung Gear S2 saat incelemesi İnceleme Sosyal Medya  samsung incelemesi

Samsung Gear S2 neler vadediyor

Samsung Gear S2 Süper Amoled  ekrana sahip  360×360 çözünürlüğe sahip ve boyutuda 1.2 inç , çift çekirdeğe sahip olan telefon Exynos  işlemcili ve 1.2 ghz hıza sahip.Cihazın 4 gb hafıza ile geliyor. 512 mb ram e sahip.

Cihazın bağlantı noktaları arasında Samsung Pay gibi ödeme araçlarının desteklediği NFC ve pil tüketimi az olan Bluetooh 4.1 e sahip. Ayrıca tabikide WiFi desteğine sahip.

Samsung Gear S2 saat incelemesi İnceleme Sosyal Medya  samsung incelemesi

Saatin batarya süresi Tizen işletim sistemiyle bir adım daha ileriye gidiyor. Ekranında kullanılan Amoled sistemi sayesindede güç tüketimi baya bir azalıyor. S2 250 mAh’lik bataryaya sahip. Bu batarya ile yaklaşık olarak cihaz 2 ve ya 3 gün yetecek seviyelerde oluyor.

Saat Android 4.4 KitKat ve ram i 1.5 Ggigabyte üzerindeki diğer androidlerle çalışabiliyor.

Samsung Gear S2 saat incelemesi İnceleme Sosyal Medya  samsung incelemesi

One Response

Leave a Reply