Menu

Samsung Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Galaxy note 8 çıkış tarihi birçok samsung kullanıcısı tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Samsung galaxy note 8 ne zaman çıkacağı konusunda açıklamalar gelmeye başladı. Ünlü Samsung bildiricisi Evan Blass, Samsung Galaxy Note 8 serisinin SM-G950 ve SM-G955 seri rakamlarıyla çıkacağını bildirdi. Bu tabi ki de çoğu kişi için bir şey çağrıştırmıyor ancak bu seri rakamları ile ilgili Google üstünden arama yaptığınızda, bazı bilgilere herkesten önce ulaşabilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 8 Özellikleri

Samsung Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi ve Özellikleri Yemek Tarifleri  tarihi samsung ozellikleri galaxy
Snapdragon 830 CPU olması düşünülen Samsung Galaxy Note 8 Samsung’un yeni çıkan yapay zeka Bixby’i de kullanıcılarına tanıştıracak. Bu sayede Cortana ve Siri’den sonra gelen yeni bir servis amacı olan sanal asistanla daha tanışacağız. Yalnızca Evan Blass değil, aslında bütün hatırı geçen teknoloji dehaları Samsung Galaxy Note 8 hakkında açıklamalar yapıyorlar.

Samsung Galaxy Note 8 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy Note 8’in piyasalara çıkış gününden önce 2017 şubat ayında Barcelona’da alıcılara “Merhaba” diyeceği tahmin ediliyor. Bunu ne kadar erken yaparsa o kadar iyi yoksa Samsung Note serisinden başka itibarını koruyacak bir telefon modeli kalmadı.
MWC 2017’de biraz yüzünü gösterdikten sonra Samsung Galaxy Note 8’in 2017’nin ağustosunda satışa çıkarılacağı konuşuluyor.

Samsung Mobile müdüründen yeni bir açıklama geldiğini duyurmak istiyoruz.

Yaşanılan sorunlardan ders çıkarılarak daha iyi bir samsung için çalışıldığını belirten açıklamada, Samsung Galaxy Note 8 in bu yılın sonlarına doğru çıkması bekleniyor.

Harika bir tasarım ve donanımla kullanıcılara duyurulan Galaxy Note 7’nin, ardından yaşanılan olumsuzluklardan sonra yeni hazırlanan Samsung Galaxy Note 8 in beklentilerin ötesinde bir cihaz olması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 8 için kimse henüz bir koyulan fiyatı söylemiş değil. Fakat yine de ucuz bir cihaz beklemiyoruz. Sebebi ise Samsung’un elinde bulunan tüm üst düzey özellikleri bu telefonun içine sıkıştıracağa benziyor.
Samsung Galaxy Note 8’e yüklenen görev ise bize kalırsa şuana kadar piyasaya çıkarılan tüm Samsung cihazlardan çok daha fazla.

 

Samsung Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi ve Özellikleri Yemek Tarifleri  tarihi samsung ozellikleri galaxy

One Response

Leave a Reply