Perinçek’ten dikkat çekici çıkış

Aralık 17, 2016

Perinçek’ten dikkat çekici çıkış
Rate this post

Türkiye devrimle cevap verecek

Vatan partisi genel başkanı Doğu Perinçek, Türkiye’nin farklı bir rotaya girdiğini, Emperyalistlerin patlattıkları bombalara Türk milleti bir devrimle cevap verecektir dedi.Türkiyeyi Amerikan emperyalistlerinden temizleyerek ekonomi ve toplumun tamamından temizleneceğini, Türkiyeyi tarikat cemaat Feto dan temizleyerek cevap vereceklerini söyledi.
Türkiyeyi Sıcak para vurguncusu faizcilerden şeyhlerden dervişlerden temizleyeceklerini söyledi.

Türkiye’yi gelecekte yönetecek, Atatürk Devrimi’ni tamamlayacak, bağımsız Türkiye’yi, halkçı Türkiye’yi, devletçi, milliyetçi, devrimci, laik Türkiye’yi kuracak kuşağın olduğunu görüyoruz. Türkiye’nin, Türk milletinin ve insanlığın geleceği aydınlıktır. Türkiye İstiklal Savaşı yıllarında olduğu gibi sadece kendi bağımsızlığı, kendi aydınlığı için savaşmıyor. Aynı zamanda bütün iklimlerden insanlığın geleceği için bir savaşım içindedir. Bu yalnız bir Vatan Savaşı değil, aynı zamanda insanlık savaşı. Bugün Avrupa’nın, Asya’nın, Afrika’nın, Avustralya’nın, Antartika’nın, yedi kıtadan insanlığın geleceği için bir savaşım içindeyiz.

AKP İKTİDARI TEPETAKLAK OLUR

YENİ anayasa teklifine AKP’de de itiraz var. MHP’den de hayır gelecek. AKP, 20 MHP’li ‘Evet’ diyecek beklentisinde… 2003’te 1 Mart tezkeresi oylandı. Erdoğan ‘Tezkereye evet derseniz bana, hayır derseniz Perinçek’e oy vereceksiniz’ dedi. 90 AKP’li ‘Hayır’ oyu verdi. Demek ki Türkiye’nin dirençleri var. Tezkere kabul edilseydi şimdi açılan koridor Suriye’de değil Türkiye’de olacaktı. Erdoğan kendisi açısından da tehlikeli adım atıyor. Akılları varsa geri çekerler. Çekmezlerse AKP iktidarının tepetaklak olmasının başlangıcı olur.

Perinçek'ten dikkat çekici çıkış Haber perin ekici dikkat

Etiketler: , ,

Perinçek’ten dikkat çekici çıkış video habere benzer haberler :

Perinçek’ten dikkat çekici çıkış konusunda birşeyler söyle :

Görüşlerin bizim için çok önemli.