Menu

Olağanüstü Bir Gece PDF EPUB

Olağanüstü Bir Gece, seçkin bir burjuva olarak rahat ve tasasız varoluşunu sürdürürken giderek duyarsızlaşan bir adamın hayatındaki dönüştürücü deneyimin hikâyesidir. Sıradan bir Pazar gününü at yarışlarında geçirirken, belki de ilk kez burjuva ahlakından saparak “suç” işler. Böylece yeniden “hissetmeye” başladığını, kötücül ve ateşli hazları olan gerçek bir insan olduğunu fark eder. İçindeki haz dolu esrime, aynı günün akşamında onu gece âleminin son atıklarının arasına, “hayatın en dibindeki lağımlara” sürükleyecek, varış noktası ise ruhani bir uyanış olacaktır.
(Tanıtım Bülteninden)

muazzamokuyun okutturun sıkılmak ne mümkün zaten

Güzel

Bir solukta okunabikecek bir roman.. Kısa bir süreyi anlattığı halde ruh çözümlemeleri ve bilinç altı teknikleriyle farklı bir anlatımı var. Ayrıca sayfa sayısı da az.

Harika

Hem sürükleyiciliğinden hem de sayfa sayısının az olmasından dolayı bir oturuşta bitirdiğim kitap. Ben çok sevdim. Okumanızı tavsiye ederim.

Sayfa Sayısı: 80
Baskı Yılı: 2016
Dili: Türkçe
Yayınevi: İş Bankası Kültür Yayınları

İlk Baskı Yılı : 2015

Sayfa Sayısı : 80

Dil : Türkçe

Olağanüstü Bir Gece PDF EPUB Sanat  stefan zweig olağanüstü bir gece pdf oku olağanüstü bir gece özet olağanüstü bir gece oku olağanüstü bir gece epub indir olağanüstü bir gece epub

Leave a Reply