Menu

Instagram ’da Fotoğraflar Nasıl Paylaşılır

Instagram uygulaması özellikle sosyal medyada insanlar tarafından en fazla paylaşılanlar arasında olan fotoğrafların üzerine çeşitli efektler eklemenize imkân veren bir uygulamalardandır. Peki ya,  Instagram’da fotoğraflar nasıl paylaşılır sorusuna yazımızda yanıt bulabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraflara instagram sayesinde anında çeşitli efektler yapabilir. Fotoğrafınızın ışık ayarları ile oynanır, eskitile bilir ya da yepyeni bir görünüme ulaşabilirsiniz. iOS iletim sistemleri ile Android işletim sistemlerine yüklenen uygulama sayesinde çektiğiniz fotoğrafları çeşitli görsel efektlerden sonra sosyal ağ sayesinde Twitter veya Facebook gibi sitelerde anında paylaşabilirsiniz.

Instagram kullanımı

Instagram sosyal ağına katılmak veya kullanmak için Apple iOS işletim sistemi ya da Android işletim sistemli bir cihaza sahip olmanız yeterli olacaktır. Uygulamayı cihazınıza indirmek veya kullanmak tamamen ücretsiz gerçekleşiyor. Uygulamayı kullanılır olması için cihazın internete bağlı olması gerekli unsurlardandır. Şimdi ise Instagram’da fotoğraflar nasıl paylaşılır bakalım. İlk olarak Share (Paylaş) bölümünden fotoğraf çekimi yapmalısınız ya da cihazda bulunan bir fotoğrafı seçiniz.

Daha sonra ise alt kısımda çektiğiniz fotoğrafın üzerinde yapmak istediğiniz efektlerle dileğinizi yaptıktan sonra ekranın altında bulunan Next (ileri) seçeneğini seçmelisiniz. Seçmiş olduğunuz fotoğrafınıza isim verebilir veya çektiğiniz yerin coğrafi noktasını belirte bilirsiniz. Fotoğrafınızı paylaşmak istediğiniz sosyal ağı tercih edilebilir. Done (Tamam) seçeneğine bastıktan sonra işlemimiz tamamlanacaktır.

Instagram ’da Fotoğraflar Nasıl Paylaşılır Sosyal Medya  raflar payla instagram

Leave a Reply