Menu

Yararlı telefon uygulamaları

Akıllı telefon sahibi olanların hayatını kolaylaştıracak 5 uygulama… Öyle ki bu uygulamalar günlük ne giyeceğinizden uykunuza, regl döneminizden cinsel yaşantınıza kadar birçok şeye kolaylık sağlıyor.

Akıllı telefon uygulamaları

1-REGL DÖNEMİ İÇİN: CLUEYararlı telefon uygulamaları Yemek Tarifleri  yararl uygulamalar telefon
Kadınların bir numaralı uygulaması olmaya aday Clue, ne zaman regl olacağınız, doğurganlık dönemleriniz ve sağlıklı olup olmadığı gibi birçok konuda sizi bilgilendiriyor. Ne zaman regl olduğunuzu, vücudunuzdaki ağrıları, ruh halinizi, regl yoğunluğunuzu ve cinsel aktivitelerinizi uygulamaya giriyorsunuz; o da measurement bir daha ne zaman regl olacağınızı ya da eğer hamile kalmak istiyorsanız cinsel birlikteliğe girmeniz gereken zamanı size söylüyor. Uygulamayı ne kadar çok kullanırsanız, measurement verdiği bilgiler de o kadar doğru oluyor. Uygulama App Retailer ve Google Retailer ’dan ücretsiz indirilebilir.

2-BUGÜN NE GİYSEM: SWACKETTYararlı telefon uygulamaları Yemek Tarifleri  yararl uygulamalar telefon

Eğer siz de boğazlı kazakla çıkıp tüm gün pişenlerden ya da ince giyinip üşeyenlerdenseniz bu uygulama tam measurement göre! Swackett, measurement yalnızca hava durumu bilgisi vermiyor aynı zamanda kıyafet önerisinde de bulunuyor. Hatta bununla da kalmıyor; havanın durumuna göre hangi aktivilerin ne derece yapılabilir olduğunu da sizin için hesaplıyor! Uygulama App Retailer ve Google Store ’dan ücretsiz indirilebilir.

3-HEP AYNI TARZDAN SIKILDIM: LOOKLIST

Yararlı telefon uygulamaları Yemek Tarifleri  yararl uygulamalar telefon

Ne giyeceğinize bir türlü karar veremiyor ya da elinizdeki kıyafetlerle farklı lkombinler yakalamak istiyorsanız; Looklist ’i mutlaka indirin. Looklist, size ilham alabileceğiniz birçok farklı look sunuyor. Üstelik renk, tarz ya da parça seçerek aramalarınızı daraltabilir ya da beğendiğiniz bir look ’a tıklayarak benzerlerini bulabilirsiniz. Uygulama App Store ’dan ücretsiz indirilebilir.

4-UYKULARDAN UYKU BEĞEN: SLEEP CYCLE

Uykusunu bir türlü düzenleyemeyen ve kaliteli uyku uyuyamayanlara müjdemiz var: Sleep Cycle.Bu uygulama uyuduğunuz sırada çıkarttığınız seslerle, uykunuzun ve uyku halindeki sağlık durumunuzun analizini yapıyor. Telefonunuzu yanı başınıza yerleştirmeniz yeterli. Daha sonra sizin belirlediğiniz saat aralıklarında uykunuzun en hafif olduğu an sizi uyandırıyor! Yani aslında kendisi akıllı bir alarm sistemi. Uygulama App Store ve Google Retailer ’dan ücretsiz indirilebilir.

5-YAZMADAN ÖNCE TARA!: GENIUS SCANYararlı telefon uygulamaları Yemek Tarifleri  yararl uygulamalar telefon

Öğrenciler ve çalışanlar derin bir nefes alın; artık işiniz daha kolay. Genius Experiment, kameranız aracılığıyla bir metni tarıyor ve telefonunuza alıyor. Aynı zamanda, eğer isterseniz metni PDF haline getiriyor böylece bilgisayar ya da tabletinizde yazılı bir metni hiç uğraşmadan kullanabiliyorsunuz! Uygulama App Store ve Google Store ’dan ücretsiz indirilebilir.

Yararlı telefon uygulamaları Yemek Tarifleri  yararl uygulamalar telefon

Leave a Reply