Bir varmış Bir yokmuş. Aykut Erdoğdu klip seslendirdi.
Yıllar önce yaşam nasıldı ?
Uyku nedir, Kaç saat uyku yeterlidir ?
Referandumda oyunuz ne olacak?

Google Gündem

Şubat 8, 2016


Sosyal medya siteleri dahil internet üzerinde bulunan içerikleri indeksleyip tarayıp, kullanıcılara ve belli başlı ilkeler ve kurallar çerçevesinde sunan günümüzün en başarılı arama motorlarından birisidir Google. Google her alanda var olma çabasıyla çalışan bir şirket durumunda artık. El atmadığı sektör neredeyse kalmadı gibi. Uygulamalarını bir süre deniyor, Başarılı olmuyorsa yöntem değiştiriyor, yine olmuyorsa hiç düşünmeden […]Sosyal medya siteleri dahil internet üzerinde bulunan içerikleri indeksleyip tarayıp, kullanıcılara ve belli başlı ilkeler ve kurallar çerçevesinde sunan günümüzün en başarılı arama motorlarından birisidir Google.

Google her alanda var olma çabasıyla çalışan bir şirket durumunda artık. El atmadığı sektör neredeyse kalmadı gibi. Uygulamalarını bir süre deniyor, Başarılı olmuyorsa yöntem değiştiriyor, yine olmuyorsa hiç düşünmeden hizmeti sonlandırıyor Google. Örnek :Picassa

Google arama motorunda aranan ve Türkiye Gündemini belirleyen Anlık arama kelimelerini sizlere bu sayfadan sunmak istiyoruz.
Google aranma oranlarına göre anlık trendleri buradan takip edebilirsiniz.
Google Gündem haberine benzer haberler :

Google Gündem konusunda birşeyler söyle :

İlk yorum yapan sen ol