Menu

Free YouTube Download Nedir, Nasıl Kullanılır?

Free youtube download nedir, nasıl kullanılır, bu yazıda bu sorunun cevabını vermeye çalışalım. Bu kolay programı bulmak için google arama motoruna ilginç sözler yazdığınızı görür gibiyiz.Bilişim çağının en etkili video paylaşım sitesi YouTube üzerinden beğendiğiniz videoları indirebilmek için bir programa ihtiyaç duymaktayız. İşte bu noktada devreye beğendiğiniz videoları bilgisayarınıza kolayca indirmenizi sağlayacak olan program Free YouTube Download programıdır.

Free Youtube Download indir

Program bu işlemi yaparken sizi oyalayacak tüm seçenekleri ortadan kaldırmış bir uygulama. İndirmek istediğiniz videoları istediğiniz kalite ve formatta indirmenize yardımcı olan bu yazılımda pek çok özelliği içinde barındırmakta. Bu uygulama ayrıca, altyazı indirmenize de imkân tanımakta.

YouTube’dan videoları indirdikten sonra bir de dönüştürme işlemiyle uğraşmanıza gerek kalmıyor. Bunun için videonun ana ekranında yer alan seçenekleri de kullanabiliyorsunuz. Birçok formatı içinde barındıran bu uygulama ile farklı kalitede videolar da indirebilirsiniz.

Free YouTube Download nedir isterseniz bir göz atalım. Uygulamayı çalıştırdığınız zaman karşınıza bir ekran çıkacak. Siz sadece video indirmek istiyorsanız herhangi bir şey yapmanız gerekmiyor. İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın sonra bu uygulamaya yapıştırın, işte o zaman video otomatik olarak yüklenecektir. Ekranın alt tarafında bulunan menüden istediğiniz formata dönüştürebilirsiniz.

Video indirme işlemi bittiğinde videonuzun bağlı olduğu klasörü açarak indirmiş olduğunuz videonuzu görebilirsiniz(C:UsersKullanıcıVideos). Uygulamada ayarları değiştirmek istediğinde Araçlar ve Seçenekler’e tıklayıp buradan yapabilirsiniz. Free youtube download nedir, nasıl kullanılır, kısaca anlatmaya çalıştık. Umarız sizin için faydalı olmuştur.

Free YouTube Download Nedir, Nasıl Kullanılır? Yemek Tarifleri  youtube nedir kullan download

Leave a Reply