Sosyal Medya Ajansları
Hamile kalmanın yolları
Hamilelikte Depresyon
İlginç Sözler, İlginç Atasözleri ve Deyimler

Face Dance çılgınlığı

Aralık 26, 2015


Face Dance çılgınlığı dünyayı sarıyor. Şimdide bu çıktı! Onca şeyden sonra bir de bu “ilginç” yüz dansı dünyaya yayılıyor. Sosyal medyada çıkıp kısa sürede dünyaya yayılan trendlere bir yenisi daha eklendi: Yüz dansı yani face dance . Çin’de gençlerin yeni ilgi odağı olan yüz dansı için yarışmalar bile düzenleniyor. Çin’in en iyi yüz dansçısının peşine […]Face Dance çılgınlığı dünyayı sarıyor. Şimdide bu çıktı! Onca şeyden sonra bir de bu “ilginç” yüz dansı dünyaya yayılıyor.

Sosyal medyada çıkıp kısa sürede dünyaya yayılan trendlere bir yenisi daha eklendi: Yüz dansı yani face dance . Çin’de gençlerin yeni ilgi odağı olan yüz dansı için yarışmalar bile düzenleniyor.

Çin’in en iyi yüz dansçısının peşine düşen ülkenin meşhur video paylaşım uygulaması Mei Pai, aynı zamanda 1.5 milyar nüfuslu ülkede surat dansı trendinin başlamasına da neden oldu.

Yüz dansı, surata çizilen insan ya da hayvan figürünün, çalan müziğin ritmine uygun bir şekilde dans ettirilmesine dayanıyor. İnternette de çok sayıda videosu bulunan dans için kaşların ve çenenin aktif kullanılması gerekiyor. İzleyelim bakalım..

 

Face Dance çılgınlığı haberine benzer haberler :

Face Dance çılgınlığı konusunda birşeyler söyle :

İlk yorum yapan sen ol