Menu

Evlenme programlarından seçilmiş en komik sahneler

İnsanların önemli bir kısmı ile röportaj yapınca, evlik programlarının kaldırılması gerekiğini ve izlemediklerini belirtiyorlar.Fakat gerçekler sosyal medya da kendini gösteriyor.

Önemli bir çoğunluğun evlik programları ile ilgili haberlerin altına yorum yazıkları, katılan yarışmacıların insanlar tarafından tanındığı apaçık ortaya çıkmakta.Buradan çıkarılacak sonuç evlilik programlarının sadece evlenen kişilerinin yakınlarından çok, merak için izlendiğidir.

Evlenme programları neden izleniyor?

Sanmayın ki sadece ev kadınları, genç yaşlı erkek kadın demeden izleniyor bu programlar. İnsanların yarışmacıların yerine kendilerini mi koydukları, yok sa yaşanılan komik olaylara gülme amacıyla mı izlediklerini bilemiyoruz. Sorduğumuzda ise cevap alamıyoruz.
Cevap alsak da öylesine bakıyoruz ekrana cevabı türünden oluyor bu cevap.

Kimi çok gülünç konular işleniyor, eş adaylarının  yaptıkları hareketleri komik buluyoruz derken, kimisi programın tarzının komik olduğunu belirtiyor. Bir kesim var ki, islami usüllere göre mantıklı gördüğü bu tarzı onaylayarak hayırlı bir iş gözüyle yaklaşabiliyor programlara. Fakat bu görüş azınlıkta.

Evlenme programlarından derlenmiş en komik sahneler

Sizlere programlarından alınmış en komik sahneleri derledik.
Uyarı : Aşağıdaki video katlanılamayacak düzeyde saçmalıklar içerebilir.

Evlenme programlarından seçilmiş en komik sahneler Sosyal Medya  sahneler programlar komik evlenme

Leave a Reply