Menu

Çok kazanan yabancı mankenler

Bu muhteşem güzellikteki yabancı mankenler , kariyerlerinde büyük başarılara imza atmakla kalmayıp, bazıları ise reklam yıldızları arasına girmeyi başardılar. Milyonlarca doları kazanarak dünyanın en zengin mankenleri arasında yer alan mankenleri sıraladık.

İşte çok kazanan yabancı mankenler

Naomi Campbell

Londra’ da doğan manken 15 yaşında mankenliğe başlayan başarılı modellerden, Moda Fotoğrafçılığı 400 ün üzerinde dergi kapağında yer alan manken , Dünyaca ünlü artistlerle birlikte çalışmış.
Filmlerde ve TV şovlarında da güzelliğini ortaya çıkaran Naomi, artık yaşı ilerlemiş bir kadın.

 

Cindy Crawford

90lı yılların en gözde yabancı mankenleri arasında diyebiliriz kendisi için. 600’ün üzerinde dergi kapağında boy göstermiş, emekli olduktan sonra bile dergi kapaklarında ara sıra boy göstermekte.

Bugün bir iş kadını olarak yaşamını sürdüren Cindy Ev tasarım konusunda başarılı bir şirketin sahibi.

Kate Moss

1990 ların ünlü mankenlerinden Kate. Kate Moss zayıf ve sıska manken olarak tanındı. İlk başlarda bu zayıflığı nedeniyle büyük eleştiriler almış olsa da , kısa sürede süper modeller için bir trend haline geldi. İngiltere’deki çok kazanan mankenlerden olduğunu belirtmek isteriz.

Sonraları , Moss kendi elbiselerini ve hatta çantalarını tasarlamaya başladı.

Adriana Lima

Ünü dünyayı sarmış Brezilyalı güzellik, Adriana Lima dünyanın en çok aranan mankenlerinden ve Victoria Secret modellerinden biridir. Ülkemizde de bu mankenler arasında ismi en çok duyulan, ve reklamlarda rol alan modellerin başında gelmekte Adriana.

 

En popüler 10 manken sizce kimler. Biz küçük bir artaştırma yaptık.. Sosyal medya platformu Tumblr, en çok paylaşılanlardan yola çıkarak mankenleri sizler için sıraladık. Bu mankenler formda kalabilmek için binbir çile çekiyor. Hepsi spor yapıyor , hepsi diyet yapıyor , hepsinin bir yaşam koçu var.

Yabancı mankenler

1-Kendall Jenner
Çok kazanan yabancı mankenler Kadın  yabanc mankenler kazanan

 

2-Cara Delevingne

3-Gigi Hadid

4-Karlie Kloss

5-Candice Swanepoel

6-Naomi Campbell

7-Rosie Huntington-Whiteley

8-Kate Moss

9-Jourdan Dunn

10-Taylor Hill

 

2017 yılının çok kazanan Yabancı Mankenleri

Yabancı mankenler hakkında en güncel defilelere Fasion Tv üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çok kazanan yabancı mankenler Kadın  yabanc mankenler kazanan

Leave a Reply