Menu

Samsung S Pen uygulamaları

Samsung S Pen için bir çok uygulama mevcut. Fakat tabi bunların hepsi kayda değer programlar değil. Samsung’un sevilen Galaxy Note serisinde yer alan S Pen ile kullanabileceğiniz en iyi uygulamaları sizin için bir araya getirdik. İşte en iyi S Pen uygulamaları.

Güney Koreli üretici Samsung’un 2011 yılında başlattığı Galaxy Notice serisi ile büyük ekranlı telefonlar tekrar rağbet görmeye başladı. Ayrıca telefonda yer alan S Pen kalem ise adeta yeni bir akım başlattı. Ancak hiç bir rakip firma Samsung’un S Pen kalemi kadar başarılı olamadı.

2011’den bu yana çıkan her yeni modelde Samsung, S Pen kalemi daha da geliştirirken son olarak Galaxy Observe 5 modeli ile beraber her zamankinden daha şık ve çok daha kullanışlı bir S Pen kullanıma sunuldu.

Bizde sizler için bu son derece başarılı S Pen kalem ile birlikte kullanabileceğiniz uygulamaları bir araya getirdik. İşte Samsung Galaxy Observe 5 ve diğer Note serisi cihazlarda kullanabileceğiniz en iyi S Pen uygulamaları.

Samsung S Pen uygulamaları Yemek Tarifleri  uygulamalar samsung

S Pen Uygulamaları

S Pen kalem ile beraber kullanımı çok daha kolay hale gelen AutoCAD 360 ile 2ND veya 3D çizim yapabilir veya yapılan çizimleri düzenleyebilirsiniz.

Methods to Draw  Easy Classes: Eğer bir Notice serisi cihazınız var vu bu cihazın yeteneklerinden faydalanamadığınız düşünüyor, çizim yeteneklerinizi geliştirmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Bu uygulama sayesinde S Pen kaleminizi kullanarak çizim yeteneğinizi ciddi manada geliştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken yönergeleri takip etmek.

Significant E-Signing Client: Bu uygulama ile beraber PDF dosyalarını düzenleyebilir veya üzerine ekleme çıkartma yapabilirsiniz. Çeşitli formları uygun bir biçimde doldurmanızı mümkün kılan bu uygulama ile önemli dosyalarınızı E-İmza ile imzalayabilirsiniz. S Pen kalem ile çok daha kolay bir kullanım sunan important E-Signing Shopper uygulaması sanki bir kağıda imza atıyormuşsunuz gibi oldukça başarılı bir şekilde çalışıyor.

ArtFlow: Paint Draw SketchbookArtFlow uygulaması Notice serisi cihazınızın S Pen kalemiyle mükemmel bir arkadaş olacak. Zira oldukça başarılı bir çizim programı olan ArtFlow: Paint Draw Sketchbook, beraberinde 70’den fazla fırça ve alet, renk ayarları, sonsuz geri alma ve yineleme, farklı karışım modlarını yüksek çözünürlükte çizim yapma imkanıyla dimension sunuyor. Çizimlerinizi Photoshop dosyası olarak, png veya jpeg olarak da kaydetmeniz mümkün.

Draw a Stickman: EPIC FreeOldukça başarılı ve eğlenceli bir oyun olan Draw a Stickman: Epic Loose ile ilk başta sizden bir çöp adam çizmeniz isteniyor ve bu çöp adamla beraber çeşitli maceralara atılıyorsunuz. İlk 5 bölümü ücretsiz olan oyunun devamı oynamak içinse ücretli sürümü satın almanız gerekiyor.

En iyi S pen çizim uygulamaları  (Note 5 -Note 4-Note 3)

SketchBook – draw and paint

Bu program çizim için yapılmış. Kaliteli çalışmalar yapabilmenizi sağlıyor. Üzerinde çalışıp ustalaştıkça yaptığınızı çalışmalara sizlerde şaşıracaksınız. Fakat yetenek ve çizim becerisi istediğini unutmamak gerek.

MyScript Calculator

İlk gördüğümde beni oldukça şaşırtan bir uygulama. Matematik denklemlerini saniyeler içinde çözmesi beni oldukça etkilemişti. Okul yıllarında yaşadıklarım gözümün önünden geçmişti birden. Program kamera araçılığı ile fotoğrafladığımız denklemleri çözerek sonucu veriyor. Ya da s pen aracılığı ile çizdiğimiz yazdığımız denklemleri çözüyor.

PEN.UP – Share your drawings

 Ve karşınızda PenUp …
Bu uygulama ile sanatsal yönünüzü tüm dünyaya gösteriyorsunuz. Spen ile oluşturduğunuz tasarımları paylaşarak dünyadaki binlerce S-PEN kullanıcısına sunuyorsunuz. Beğeni sayısına göre çalışmalarınıza yön veriyor, başarılarınızı arttırmaya çalışıyorsunuz.

ArtRage

 Ambient Design tarafından geliştirilen uygulama tam bir sanat uygulaması… Spen kaleminiz bir fırçaya, bir kurşun kaleme, airbrush cihazına dönüşmekte ve bu dönüşüm kaliteli sonuçlar vermekte. Spen i sevdirecek bir uygulama. Sanat severler kullanmalı.

 

S pen ile oynanan oyunlar

 

Fruit Ninja

Spen için hazırlanmış bir oyun desek yerinde olur. Her ne kadar parmakla oynanabilse de spen ile bir başka güzel olmuş. Spen kullanan telefon sahipleri yükleyebilirler.

Draw Rider

Bir başka s pen oyunu. Bu oyunda da spen ile çizim yaparak oyuna yön verebiliyorsunuz. Seveceğiniz bir spen oyunu.

Scribble Racer – S Pen

 Online yarış oyunu indirin ve dünya çapında bir oyun olan bu oyunu oynamaya başlayın. Spen ve samsung telefonlar için optimize edilmiş bu oyun çok hoşunuza gidecek.

Samsung S Pen uygulamaları Yemek Tarifleri  uygulamalar samsung

One Response

Leave a Reply