Menu

Batum’da Yılbaşı. 2019 yılına Gürcistan’da girin.

Yılbaşı yaklaşıyor. 2019 yılına Batum’da girmek istiyorsanız önerilerimiz var. Batum’da Yılbaşı farklı yaşanıyor.  Bu defa farklı bir yılbaşı geçirmek istiyorsanız size Karadenizin Las Vegas’ı Batum’u öneriyorum.

Batum'da Yılbaşı. 2019 yılına Gürcistan'da girin. Gezi  Batumda Yılbaşı 2019 yılbaşı 2019 yıl başı

Bilmeyenler Batum’da yılbaşı nasıl olur, 2019 a Batumda girsem Keyif alır mıyım diye soracaklardır.
Şuna emin olun, hayatınızda yaşadığınız en keyifli yılbaşını Batum da geçireceksiniz. Batum’da Yılbaşı bir başka.

Batum’da Yılbaşı nasıl kutlanıyor

Batum’da yeni yıla girmek isteyen kişilere bazı önerilerde bulunmak istiyorum. Batum da 31 aralık 2018 gecesinde birbirinden süpriz eğlencelere ev sahipliği yapacak bir şehir. Yeni yıla şimdiye kadar hiç görmediğiniz sayıda, şehrin neredeyse her yerinden atılan havai fişekler eşliğinde gireceksiniz.

Batum'da Yılbaşı. 2019 yılına Gürcistan'da girin. Gezi  Batumda Yılbaşı 2019 yılbaşı 2019 yıl başı

Şehir meydanında toplanan yüzlerce insan Panayır şeklinde hazırlanmış mekanda çayını yada içkilerini yudumlayarak karşılıyor yeni yılı.
Akşamın gelişiyle Meydanda toplanan insanlar, mükemmel ses sistemiyle hazırlanmış Muhteşem bir konser seyrediyor. Çevredeki binaların büyüsüyle şehrin süslenmiş atmosferi içinizi ısıtıyor.

 

Batum'da Yılbaşı. 2019 yılına Gürcistan'da girin. Gezi  Batumda Yılbaşı 2019 yılbaşı 2019 yıl başı

Batum’da Yılbaşı

Yeni yıla yani 2019 e dakikalar kala Batum meydanı dahil heryerde birbiri ardına patlayan , sanki hiç bitmeyecekmiş hissi veren havai fişekler, yeni yıla girdikten sonra da devam ediyor.
Ailenizle müthiş bir 2019 yılbaşı eğlencesi yaşamak istiyorsanız Batum’da Yılbaşı eğlencelerine katılmalarını şiddetle tavsiye ediyorum.

Sonrasında eğlenmek isteyenler kapalı alanlarda eğlencelerine devam ediyor. İsteyenler Kumarhanelerde düzenlenen yeni yıl organizasyonlarıyla şanslarını deniyor.

Gürcistan’a Batum’da Yılbaşı eğlencesi için seyahat etmek istiyorsanız dil bilme zorunluluğunuz yok. Birçok kişi Türkçe konuyor.
Pasaport zorunluluğu yok-Vize ücreti yok.
Nüfus cüzdanında her yaştan birey için fotoğraf olması zorunlu.
Gürcistan içinde, taksi ücretleri gayet ucuz.

Batum’da nerede kalınır ?

Turla seyahat etmek istiyorsanız buna gerek olmadığını baştan belirtelim. Sadece otelinizi erkenden ayırtın ve seyahat edin.

Peki Gürcistan Batumda hangi otelde kalmalıyım ? Batumda birçok otel mevcut. Hepsi birbirinden güzel ve bakımlı otellerden birini seçerken booking sitesinin önerilerine bakmanızda fayda var. Piazza meydanı çevresindeki otellerde konaklarsanız eğlencenin kalbinde konaklamış olacağınızı bilmenizi istiyorum. Sınır kapısından girer girmez Otelinizin adını taksi şoförüne veriyorsunuz.
Sizi otelinizin önünde bırakıyor. Birçok Türk ve Türkçe konuşan personelli otel mevcut.

Batum'da Yılbaşı. 2019 yılına Gürcistan'da girin. Gezi  Batumda Yılbaşı 2019 yılbaşı 2019 yıl başı

Ancak öneride bulunmak gerekirse Piazza hotel, Boutique Hotel O. Galogre, Moni Hotel, Hotel&Cafe Batus, uygun fiyatlı fakat son derece temiz ve lüks oteller arasında.

Geniş bir aileye sahipseniz New Apartment on Gorgasali ve Orbi Inn ApartHotel i tercih edebilirsiniz.
Şu an için çok uygun fiyatlı olan oteller mevcut. Oda fiyatı gayet uygun olan bu lüks otellerin fiyatları mükemmel kahvaltıları da hesaba katarsak gayet uygun. Oda da Yatak sayısı kadar kadar kişiyle konaklayabiliyorsunuz.
12 yaşından küçük çocukların ücretsiz olduğunu belirtelim.

Fakat yılbaşına yaklaştıkça yerler oteller doluyor, fiyatlar gecelik 2 bin lirayı aşıyor. O sebeple Booking.com un ücretsiz rezervasyon imkanını mutlaka değerlendirin.
29 Aralık a kadar istediğiniz zaman iptal edebileceğiniz rezervasyonu sağlayan Booking.com sitesi dünyanın en güvenilir sitelerinden birisi. Kredi kartınızı verirken hiçbir endişe taşımanıza gerek yok. Booking.com a gönül rahatlığı ile güvenin .

Küçük bir süpriz Booking com a Bu linkten girerek rezervasyon yaptırırsanız yüzde 10 indirimle alacaksınız biletinizi.
Bu indirim booking com un yaptığı indirimlerin üzerine eklenecek. ve benzersiz bir fiyata almış olacaksınız aklınızda bulunsun. Kredi kartından ödeme yi yaptığınız gece, (Yani konaklayacağınız gece indirim kredi kartınıza yansıtılacağını söylüyor Booking com sitesi.

Gürcistan Batum Yılbaşı görüntüleri

Şimdi Batum Yılbaşı eğlencelerini içeren görüntülerle baş başa bırakıyorum sizi;

Üstte benim Batum’da Yeni yıla girilen ilk dakikalarda kaydettiğim videoyu yayımladım. Aklınıza takılan soru olursa yardıma hazırım, yorum kısmından bana ulaşabilirsiniz. Her konu da yazın.

 

Batum'da Yılbaşı. 2019 yılına Gürcistan'da girin. Gezi  Batumda Yılbaşı 2019 yılbaşı 2019 yıl başı

Leave a Reply