Menu

Ayrılık Sonrası Erkekler

Ayrılık Sonrası Erkekler

Ayrılık Sonrası Erkekler nasıl bir ruh halinde olurlar ? Bu soruya sabit bir cevap vermek zor olsa da yapılan araştırmalara göre bazı yanıtlar verebiliriz.

Ayrılık Sonrası Erkekler uzun bir süre ikilemde kalır. Ayrılmakla hata mı ettim sorusu aklını meşgul eder.

Arkadaşlarla içsek mi? Ava mı çıksak, Bir süre uzaklaşmam gerek düşüncesi favori düşünceler arasındadır.

Kendisiyle başbaşa kaldığında. sorgular herşeyi. Özellikle yalnız kaldığı anlarda seni düşünme ihtimali çok yüksektir.

Whatsapp’te  “son görülme tarihi” kontrolü yapmak tabiki herkes için geçerli bir durumdur.

Ayrılık Sonrası Kadınlar

Kendilerine yemek yaparlar. Yakın arkadaşlarıyla buluşurlar. Gülmeye çalışırlar.

Yalnız kaldıklarında bol bol ağlarlar.

Benden iyisini bulamaz tarzında bir tekerleme dolaşır ağızlarında.

Ayrılık sonrası yapılması gerekenler

Ayrılık sonrası yaşanan ayrılık acısını artık bir kenara atıp, kendinizi toparlamanızı vakti geldi. Bu yazıda ayrılık sonrası ne yapılmalı sorusuna yanıt verdik.

Biten bir ilişkinin yasını ömrünüz boyunca tutmanız gerekmiyor. Kendinizi yeni yaşamınıza adapte etmeli ve ayrılık acısından kurtulmalısınız. Ayrılık sonrası yapılması gerekenler hakkında önerilerde bulunan uzmanlarımızın bu tavsiyelerine kulak verebilirsiniz. Ayrılık sonrası dönemde neler yapılmalıdır, sizlerle.İlişkinin sonunu gelmesi en sancılı dönemdir ve asıl sorun bu dönemi atlatırken yaşadıklarımızdır.

Ayrılık Sonrası Erkekler Haber  sonras erkekler

Ayrılık sonrası çarşafları atın

“Yatağınızdaki eski enerjiyi atmanız, anılarınızı tazelemekle aynı şeydir. Onunla beraber uyuduğunuz yatağa yepyeni nevresimler alın.”

Bol bol terleyin

“Bu ne demek? Kan akışınızı hızlandıacakaktiviteler bulmanız demek… Yoga hemrahatlatıcı, hem de zindelik verici özelliğiyle bu dönemde tam ihtiyacınız olan şey olabilir. Pilatesi, ya da tam tersi, sizi zorlayacak ağır egzersiz programlarını da deneyebilirsiniz. Böylece düşünecek daha az zamanınız olur.”

Makyaj yapın

“Görünüşünüzü yenilemek dimension iyi gelir. Zaten her kadın içgüdüsel olarak depresyon stresiyle bu şekilde savaşmayı seçer. Ben konuya farklı bir açıdan bakmanızı istiyorum: Mükemmel bir makyaj yaparsanız ağlayamayazsınız! Yine içgüdüleriniz gereği güzelliğinize kıyamazsınız. Bu yüzden sabah pijama ve yorgun suratla kalmak yerine makyajınızı yapın ve hazırlanın.”

 

Ayrılık Sonrası Erkekler Haber  sonras erkekler

Leave a Reply