Bebeklerde Kabızlık Nasıl Önlenir ?
Baş Ağrısı ve Yüksek tansiyon
Sivilce neden olur ?
Safra Kesesi Taşı Belirtileri neler ?

4 günde 10 cm incelin.

Ocak 17, 2017

Kısa sürede zayıflamak için internette arama yaptığınıza göre sayfamızı okuyor olmanız normal. Sizlere, abartılı sağlığa zararlı uygulamalardan bahsetmeyeceğiz. Gerektiği kadar gerektiği oranda yapılarak gereken etkiyi sağlayan bir zayıflama yönteminden bahsedeceğiz.

Belinizi 10 cm daha ince göstermek için muhteşem bir yöntem..

Diyetisyenlere göre, eğer aldığınız gıdalara dikkat ederseniz, özellikle karbonhidratlardan ve tatlılar uzak durursanız, bu içecek sayesinde belinizi 4 günde 10 cm kadar inceltebilirsiniz

  • Malzemeler:
  • Taze zencefil
  • 8-12 taze nane yaprağı
  • 1 adet salatalık
  • 1 adet limon
  • 8 bardak su

Hazırlanışı:
Limonu yıkayın. Kabuklarını soymadan ikiye yere bölüp çekirdeklerini çıkarın. Limonları birkaç parçaya bölüp suyla doldurduğunuz kavanoza dökün. Salatalığın kabuklarını soyup doğrayın, hemen sonrasında onu ve nane yapraklarını da suya ekleyin.
En son aşamada ise süzgeçten geçirilmiş zencefili dökün. Tüm malzemeleri karıştırıp kavanozun kapağını sıkıca kapayın ve 1 gece buzdolabında tutun. Bu karışımı 4 gün boyunca günde birkaç kez için.

Karışımı hazırlamaya ve zayıflamaya karar verdiyseniz, bu 4 günlük süreçte ne yapmalıyız? Şuradaki yazıdaki önerilere uyarak Psikolojik olarak ta kendimizi zayıflamaya hazır hale getirmeliyiz.

Ve sıra geldi zayıf gösteren kıyafetlerimize…

Net olarak ifade etmek gerekir ki, kıyafet seçimi çok önemli. Mutlaka zayıf gösteren elbise modeller tercih ediniz. Burada  sizi zayıf gösterecek elbise modellerini anlatarak ipuçları verdik.

Karbonhidratlardan ve tatlılardan uzak durup, hareket etmeyi unutmuyoruz.

Etkileri yorum olarak bize bildirirseniz seviniriz.

 

 

4 günde 10 cm incelin. haberine benzer haberler :

4 günde 10 cm incelin. konusunda birşeyler söyle :

Yazıya 1 yorum yapılmış.

Sevim Ocak 10, 2017

Bu tarifi biliyorum.
Yararlı bir tarif. Detoks görevi görüyor. karbonidrat benzeri gıdalar tüketmeden, birazda sporla 10 cm olmasa da 5 cm inceliyor insan.