4 günde 10 cm incelin.


Eylül 10, 2018
4 günde 10 cm incelin.
Rate this post

4 Günde 10 cm. incelmek hayal değil. Kısa sürede zayıflamak için internette arama yaptığınıza göre sayfamızı okuyor olmanız normal. Sizlere, abartılı sağlığa zararlı uygulamalardan bahsetmeyeceğiz. Gerektiği kadar gerektiği oranda yapılarak gereken etkiyi sağlayan bir zayıflama yönteminden bahsedeceğiz.

4 günde 10 cm incelin. Kadın incelmek için ne yapmalı hızlı incelmek göbekdeki yağları yakmak 4 günde incelmek 10 cm incelmek

Belinizi 10 cm daha ince göstermek için muhteşem bir yöntem..

Diyetisyenlere göre, eğer aldığınız gıdalara dikkat ederseniz, özellikle karbonhidratlardan ve tatlılar uzak durursanız, bu içecek sayesinde belinizi 4 günde 10 cm kadar inceltebilirsiniz.

  • Malzemeler:
  • Taze zencefil   ( Zencefilin faydaları , zencefil nasıl saklanır konulu yazım => Taze zencefil hakkında bilgiler )
  • 8-12 taze nane yaprağı
  • 1 adet salatalık
  • 1 adet limon
  • 8 bardak su

Hazırlanışı:
Limonu yıkayın. Kabuklarını soymadan ikiye yere bölüp çekirdeklerini çıkarın. Limonları birkaç parçaya bölüp suyla doldurduğunuz kavanoza dökün. Salatalığın kabuklarını soyup doğrayın, hemen sonrasında onu ve nane yapraklarını da suya ekleyin.
En son aşamada ise süzgeçten geçirilmiş zencefili dökün. Tüm malzemeleri karıştırıp kavanozun kapağını sıkıca kapayın ve 1 gece buzdolabında tutun. Bu karışımı 4 gün boyunca günde birkaç kez için.

Karışımı hazırlamaya ve zayıflamaya karar verdiyseniz, bu 4 günlük süreçte ne yapmalıyız?

Ve sıra geldi zayıf gösteren kıyafetlerimize…

Karbonhidratlardan ve tatlılardan uzak durup, hareket etmeyi unutmuyoruz. Acıktıran yiyecekleri az tüketmeye çalışıyoruz. Acıktıran açlık hissini arttıran besinler konulu yazımızı okumanızı öneriyorum.

Etkileri yorum olarak bize bildirirseniz seviniriz.

 

 

4 günde 10 cm incelin. Kadın incelmek için ne yapmalı hızlı incelmek göbekdeki yağları yakmak 4 günde incelmek 10 cm incelmek


"4 günde 10 cm incelin." yazısı hakkında yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış.

Sevim Ocak 10, 2017

Bu tarifi biliyorum.
Yararlı bir tarif. Detoks görevi görüyor. karbonidrat benzeri gıdalar tüketmeden, birazda sporla 10 cm olmasa da 5 cm inceliyor insan.

SN Haziran 11, 2018

Tam ayrıntılı bir tarif olmamış. Zencefili ne yaptık ta süzüyoruz anlamadım. Eziyormuyuz rende mi yaptık yıkadık mı ne oldu nerden süzüyoruz çözemedim