Menu

1 ayda 10 kilo vermek ister misiniz?

1 ayda 10 kilo verebilmek mümkün mü bilmiyoruz ama birazdan vereceğimiz 1 ayda 10 kilo verdiren diyet listesini uygulayanlar kiloların hızlı bir şekilde gittiğini söylüyorlar. 1 ayda 10 kilo verebilmek mümkün mü, 1 ayda 10 kilo verdiren diyet nedir diye merak ediyorsanız işte cevabı…

 

Diyet yaparken diyet listesinin sağlıklı olmasına özen göstermek gerekiyor. Aksi takdirde diyet sağlıksız bir hal alabilir ve istenmeyen sağlık sorunlarına neden olabilir.  Aynı zamanda diyet listesi doktor kontrolünde ve belirli bir sağlık testinden geçtikten sonra yapılmalıdır. Diyet listesi bu şekilde hazırlandığında 1 ayda 10 kilo verebilmenin mümkün olduğu söyleniyor.

1 ayda 10 kilo verdiren diyet listesi kişiler üzerinde şok etkisi yaratabilir ve çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu nedenle birazdan vereceğimiz 1 ayda 10 kilo verdiren diyet listesini uygulayabilmek için ilk olarak bir beslenme uzmanından yardım almanız gerekebilir.

İşte 1 ayda 10 kilo verdiren diyet listemiz

Kahvaltı 

Şekersiz çay ( 1 bardak )
Yağsız beyaz peynir ( 1 dilim )
Domates ( 1 adet )
Salatalık ( 1 adet )
Kepek ekmeği ( 1 dilim )

Öğlen yemeği 

10 gram et, balık veya tavuk
Bir küçük kase salata
Küçük bir dilim ekmek

Akşam yemeği

Bir porsiyon tavukgöğsü yağsız
1 kase yoğurt
Yağsız ve tuzsuz salata

*Öğünlerinizde haftalık olarak değişiklik yaparak diyet programını bir ay boyunca uygulayabilirsiniz. Haftada iki defa et ve balık ağırlıklı beslenip diğer haftalarda sebze ağırlıklı beslenebilirsiniz.
Aynı zamanda bu diyet programını uygularken hızlı bir şekilde kilo verebilmek için aşağıda vermiş olduğumuz su tarifini de uygulayabilirsiniz.

1 ayda 10 kilo verdiren diyet programını kimler uygulayabilir ?

-Beslenme uzmanından onay almış olan ve sağlık kontrolünden geçmiş olan kişiler.
-Diyabet ve şeker hastalığı olmayanlar
-Herhangi bir sağlık sorunu bulunmayanlar

1 ayda 10 kilo vermek ister misiniz? Kadın  1 ayda 15 kilo verdiren diyet 1 ayda 10 kilo vermek için spor 1 ayda 10 kilo verdiren spor 1 ayda 10 kilo verdiren kür 1 ayda 10 kilo verdiren diyet kadınlar kulubü 1 ayda 10 kilo verdiren diyet denenmiş 1 ayda 10 kilo nasıl verilir 1 ayda 10 kilo kadınlar kulübü

One Response

Leave a Reply